Pozemní hokej

neděle 10.8.2008

08:30 – 12:00
Hokejové hřiště č.1 Ženy – kvalifikace skupina A
Ženy – kvalifikace skupina B
18:00 – 22:00
Hokejové hřiště č.2 Ženy – kvalifikace skupina A
dva zápasy
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Ženy – kvalifikace skupina B
dva zápasy
pondělí 11.8.2008

08:30 – 12:00
Hokejové hřiště č.1 Muži – kvalifikace skupina A
muži – kvalifikace
skupina B
18:00 – 22:00
Hokejové hřiště č.2 Muži – kvalifikace skupina A
dva zápasy
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Muži – kvalifikace skupina B
dva zápasy
úterý 12.8.2008

08:30 – 12:00
Hokejové hřiště č.1 Ženy – kvalifikace skupina B
Ženy – kvalifikace skupina A
18:00 – 22:00
Hokejové hřiště č.2 Ženy – kvalifikace skupina B
Ženy – kvalifikace skupina A
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Ženy – kvalifikace skupina A
Ženy – kvalifikace skupina B
středa 13.8.2008

08:30 – 12:00
Hokejové hřiště č.1 Muži – kvalifikace skupina A
Muži – kvalifikace
skupina B
18:00 – 22:00
Hokejové hřiště č.2 Muži – kvalifikace
skupina B
Muži – kvalifikace skupina A
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Muži – kvalifikace skupina A
Muži – kvalifikace
skupina B
čtvrtek 14.8.2008

08:30 – 12:00
Hokejové hřiště č.1 Ženy – kvalifikace skupina A
Ženy – kvalifikace skupina B
18:00 – 22:00
Hokejové hřiště č.2 Ženy – kvalifikace skupina A
dva zápasy
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Ženy – kvalifikace skupina B
dva zápasy
pátek 15.8.2008

08:30 – 12:00
Hokejové hřiště č.1 Muži – kvalifikace skupina A
Muži – kvalifikace
skupina B
18:00 – 22:00
Hokejové hřiště č.2 Muži – kvalifikace skupina A
dva zápasy
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Muži – kvalifikace skupina B
dva zápasy
sobota 16.8.2008

08:30 – 12:00
Hokejové hřiště č.1 Ženy – kvalifikace skupina B
Ženy – kvalifikace skupina A
18:00 – 22:00
Hokejové hřiště č.2 Ženy – kvalifikace skupina B
dva zápasy
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Ženy – kvalifikace skupina A
dva zápasy
neděle 17.8.2008

08:30 – 12:00
Hokejové hřiště č.1 Muži – kvalifikace
skupina B
Muži – kvalifikace skupina A
18:00 – 22:00
Hokejové hřiště č.2 Muži – kvalifikace skupina B
dva zápasy
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Muži – kvalifikace skupina A
dva zápasy
pondělí 18.8.2008

08:30 – 12:00
Hokejové hřiště č.1 Ženy – kvalifikace skupina B
Ženy – kvalifikace skupina A
18:00 – 22:00
Hokejové hřiště č.2 Ženy – kvalifikace skupina A
dva zápasy
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Ženy – kvalifikace skupina A
dva zápasy
úterý 19.8.2008

08:30 – 12:00
Hokejové hřiště č.1 Muži – kvalifikace
skupina B
Muži – kvalifikace skupina A
18:00 – 22:00
Hokejové hřiště č.2 Muži – kvalifikace skupina B
dva zápasy
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Muži – kvalifikace skupina A
dva zápasy
středa 20.8.2008

08:30 – 13:00
Hokejové hřiště č.1 Utkání žen o 9-10. místo
Utkání žen o 7. – 8. místo
18:30 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Ženy – dvě semifinálová utkání
čtvrtek 21.8.2008

08:30 – 13:00
Hokejové hřiště č.1 Utkání mužů o 9-10. místo
Utkání mužů o 7. – 8. místo
18:00 – 22:30
Hokejové hřiště č.1 Muži – dvě semifinálová utkání
pátek 22.8.2008

08:30 – 13:00
Hokejové hřiště č.1 Utkání žen o 11-12.místo
Utkání žen o 5. – 6. místo
18:00 – 23:00
Hokejové hřiště č.1 Utkání žen o bronzovou medaili
finále a medailový ceremoniál
sobota 23.8.2008

08:30 – 13:00
Hokejové hřiště č.1 Utkání mužů o 11-12.místo
Utkání mužů o 5. – 6. místo
18:00 – 23:00
Hokejové hřiště č.1 Utkání mužů o bronzovou medaili
finále a medailový ceremoniál