Volejbal

09:00 – 12:30
Hala pekingského technologického institutu Ženy – kvalifikace
dva zápasy skupiny A
12:30 – 16:00
Krytá hala hlavního města Ženy – kvalifikace – skupina B
zápas 01
Ženy – kvalifikace – skupina A – zápas 03
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Ženy – kvalifikace – skupina B
dva zápasy
neděle 10.8.2008

09:00 – 12:30
Hala pekingského technologického institutu Muži – kvalifikace – skupina A – dva zápasy
12:30 – 16:00
Krytá hala hlavního města Muži – kvalifikace – skupina B
zápas 01
Muži – kvalifikace – skupina A – zápas 03
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Muži – kvalifikace – skupina B
zápas 02
Muži – kvalifikace – skupina B
zápas 03
pondělí 11.8.2008

09:00 – 12:30
Hala pekingského technologického institutu Ženy – kvalifikace – skupina B
dva zápasy
12:30 – 16:00
Krytá hala hlavního města Ženy – kvalifikace – skupina A – zápas 04
Ženy – kvalifikace – skupina B
zápas 06
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Ženy – kvalifikace
dva zápasy skupiny A
úterý 12.8.2008

09:00 – 12:30
Hala pekingského technologického institutu Muži – kvalifikace – skupina B
dva zápasy
12:30 – 16:00
Krytá hala hlavního města Muži – kvalifikace – skupina A
zápas 04
Muži – kvalifikace – skupina B
zápas 06
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Muži – kvalifikace – skupina A – dva zápasy
středa 13.8.2008

09:00 – 12:30
Hala pekingského technologického institutu Ženy – kvalifikace
dva zápasy skupiny A
12:30 – 16:00
Krytá hala hlavního města Ženy – kvalifikace – skupina B
zápas 07
Ženy – kvalifikace – skupina A – zápas 09
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Ženy – kvalifikace – skupina B
dva zápasy
čtvrtek 14.8.2008

09:00 – 12:30
Hala pekingského technologického institutu Muži – kvalifikace – skupina A – dva zápasy
12:30 – 16:00
Krytá hala hlavního města Muži – kvalifikace – skupina B
zápas 07
Muži – kvalifikace – skupina A – zápas 09
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Muži – kvalifikace – skupina B
dva zápasy
pátek 15.8.2008

09:00 – 12:30
Hala pekingského technologického institutu Ženy – kvalifikace – skupina B
dva zápasy
12:30 – 16:00
Krytá hala hlavního města Ženy – kvalifikace – skupina A – zápas 10
Ženy – kvalifikace – skupina B
zápas 12
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Ženy – kvalifikace
dva zápasy skupiny A
sobota 16.8.2008

09:00 – 12:30
Hala pekingského technologického institutu Muži – kvalifikace – skupina B
dva zápasy
12:30 – 16:00
Krytá hala hlavního města Muži – kvalifikace – skupina A
zápas 10
Muži – kvalifikace – skupina B
zápas 12
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Muži – kvalifikace – skupina A – dva zápasy
neděle 17.8.2008

09:00 – 12:30
Hala pekingského technologického institutu Ženy – kvalifikace
dva zápasy skupiny A
12:30 – 16:00
Krytá hala hlavního města Ženy – kvalifikace – skupina B
zápas 13
Ženy – kvalifikace – skupina A – zápas 15
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Ženy – kvalifikace – skupina B
dva zápasy
pondělí 18.8.2008

09:00 – 12:30
Hala pekingského technologického institutu Muži – kvalifikace – skupina A – dva zápasy
12:30 – 16:00
Krytá hala hlavního města Muži – kvalifikace – skupina B
zápas 13
Muži – kvalifikace – skupina A – zápas 15
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Muži – kvalifikace – skupina B
dva zápasy
úterý 19.8.2008

10:00 – 13:30
Krytá hala hlavního města Ženy – dvě čtvrrtfinálová utkání
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Ženy – dvě čtvrrtfinálová utkání
středa 20.8.2008

10:00 – 13:30
Krytá hala hlavního města Muži – dvě čtvrrtfinálová utkání
20:00 – 23:30
Krytá hala hlavního města Muži – dvě čtvrrtfinálová utkání
čtvrtek 21.8.2008

12:30 – 14:00
Krytá hala hlavního města Ženy – semifinálové utkání
20:00 – 21:30
Krytá hala hlavního města Ženy – semifinálové utkání
pátek 22.8.2008

12:30 – 14:00
Krytá hala hlavního města Muži – semifinálové utkání
20:00 – 21:30
Krytá hala hlavního města Muži – semifinálové utkání
sobota 23.8.2008

12:30 – 14:00
Krytá hala hlavního města Ženy – utkání o bronzovou medaili
20:00 – 22:10
Krytá hala hlavního města Ženy – finále a medailový ceremoniál
neděle 24.8.2008

10:00 – 14:10
Krytá hala hlavního města Muži – utkání o bronzovou medaili
Muži – finále
medailový ceremoniál